vivo V Serisi Akıllı Telefonlar ile Tüm Sevdikleriniz Tek Bir Kareye Sığıyor

Sevdiklerinizle bir araya gelerek güzel anılar biriktireceğiniz Ramazan Bayramı’na artık sayılı günler kaldı. Bayramlar ve kalabalık aile toplantıları, sevdiklerimizle bir araya gelip güzel anılar biriktirdiğimiz özel günlerdir. Bu özel günlerde çekilen fotoğraflar ise bu anıları ölümsüzleştirmenin en güzel yollarından biridir. Geçmişte, kalabalık aile fotoğrafları çekmek oldukça zor bir işti. Büyük fotoğraf makineleri ve tripodlar kullanmak ve herkesin fotoğrafa sığması için uzun uğraşlar vermek gerekirdi. vivo V Serisi akıllı telefonlar, bu özel günde kalabalık aile selfie’lerini çekme keyfini hiç olmadığı kadar kolaylaştırarak sevdiklerinizle biriktirdiğiniz anılarınızı ölümsüzleştirmenizi sağlayacak.

Akıllı cihaz ve hizmetleri odağına alarak güçlü tasarıma sahip ürünler üreten dünyanın lider teknoloji şirketlerinden vivo’nun başta geçtiğimiz günlerde ülkemizde satışa sunduğu yeni akıllı telefonu V30 olmak üzere V Serisi modelleri geniş açılı lensleriyle biliniyor. Son olarak raflarda yerini alan V30’un 119° görüş alanına sahip 50 MP otomatik odaklamalı ultra geniş açılı arka kamerası, Yapay Zeka Grup Portresi algoritmasıyla bir araya gelerek aynı fotoğraf karesinde 30 kişiye kadar yüksek kaliteli grup fotoğrafları çekilmesine ve bu sayede ailenizle ve sevdiklerinizle güzel anılar biriktirmenize olanak sağlıyor.

92° görüş alanına sahip 50 MP otomatik odaklamalı grup selfie kamerası ise selfie’lerinizde herkesi kolayca sığdırmanızı sağlayacak ve böylece artık kimseyi dışarıda bırakmanıza gerek kalmayacak. vivo V Serisi akıllı telefonlar sayesinde tüm sevdiklerinizi tek bir karede bir araya getirebileceksiniz. V Serisi donanım ve teknolojik yeteneklerinin yanı sıra ön kamerasının üstün özellikleriyle selfie ve grup selfie çekimlerinde kullanıcılarına üstün performans sunuyor. Telefonların Grup Selfie fonksiyonu ultra netlik ve aydınlık sunarak en değerli anları yakalamayı sağlıyor. Ayrıca selfie çekerken geniş açıdan kaynaklı bozulmalar ve dar açılardan kaynaklanan sorunlar da ortadan kalkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir